T.W.P

Oficjalne Forum sojuszu T.W.P

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na Forum Obowiązują nazwy użytkownika zgodne z tymi których używamy w TRAVIANIE

#1 2007-12-21 21:51:57

czarny elf

Moderator

7799616
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 19
Punktów :   

Zmiany

Sojusznicy wiem ze te zminy zaczynaja byc meczace i sam zaczynam sie gubic...

Liczyłem na stabilny sojusz a tu..

ale po kolei :

jak wiecie mielismy miec fuzje z sojuszem TWZ i juz zakończylismy negocjacje i....zamilkli na 3 dni.w tym czasie TWA strasznie mnie naciskali na zrobienie porzadku i dogadanie sie bo strasznie im sie nudzi i nie maja kogo farmic...
Dzis rano TWA napisali do mnie ze skoro TWZ sie nie odzywa to mamy czas do jutra z fuzja i my mamy przyjac graczy od nich....wiec ciagle negocjujac z TWA odnosnia ataków na nas postanowiłem zacząc przygotowania-sojusz TWZ ganiony przez TWA odezwal sie do nie łaskawie i powiedzieli ze sa skłoni nas przyjac jak wynegocjowalismy ale z małymi poprawkami...
TWA dało nam i im czas do jutra na stworzenie porzadnego sojuszu ...

wiec teraz znowu zacząłem negocjowac to co nas rózni i licze na porozumienie...

choc coraz bardziej mysle ze ani TWA ani kolorowi....ale to grozi wiecie czym

wkurza mnie juz takie lawirowanie i brak stabilizacji wiec szczerze licze na zakończenie tego wszystkiego juz jutro

wybaczcie jezeli czujecie sie niepewnie...postaram sie aby to nie trwało juz za długo.....

Offline

 

#2 2007-12-22 08:59:06

Podpalacz

Nowy użytkownik

1244024
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zmiany

jezeli mozesz to powiec nam jakie to poprawi twz znowu wymyslilo:) kazdy jest ciekawy xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.square.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.pno-rajders.pun.pl www.otfix.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl