T.W.P

Oficjalne Forum sojuszu T.W.P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na Forum Obowiązują nazwy użytkownika zgodne z tymi których używamy w TRAVIANIE

#31 2007-12-18 22:22:36

czarny elf

Moderator

7799616
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Przyszłosc sojuszu

Wiecie te ataki....

pisze do nich i podobno ci co nas atakuja dostaja ultimatum-nie sprawdzałem ale ten co atakował Ronie powinien byc poza sojuszem TWA
druga sprawa to  TWA mi pisza ze nie maja wpływu na niektóre swoje odłamy i trzeba z nimi negocjowac osobno-napisałem im co o tym mysle i przyznali mi racje-ale wracając do negocjacji z innymi to przewaznie pisza ze jestesmy podróba-jak kaze im pisać do TWA i sam im mówie ze maja powiedziec całej koalicji jak jest to chca czekac do jakichs rozstrzygniec-i koło sie zamyka

zastanawiam  sie komu zalezy aby wprowadzac taki zamet i niepewnośc

szkoda ze jestesmy przez nich otoczeni bo wyłamanie sie grozi.......... .wiadomo.....

wiec piszemy,piszemy

ale negocjacje z sojem z którym ma byc fuzja ida po mojej mysli wiec jutro(kurcze az głupio mi pisac po raz kolejny ze jutro...) ale jak TWA dalej bedzie przeciagac to robimy fuzje i tyle

Offline

 

#32 2007-12-19 01:10:12

Kerodnok

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 18
Punktów :   

Re: Przyszłosc sojuszu

Dokładnie - na okładce sojuszu powinno sie pojawić więcej sojuszy z T.W.... Jeżeli tak będzie nikt nie zarzuci nam że jesteśmy podróbką.

Offline

 

#33 2007-12-19 06:17:54

czarny elf

Moderator

7799616
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Przyszłosc sojuszu

No i ostaeczna decyzja zapadła-rozwiazujemy nasz sojusz i czeka nas fuzja

kilkanascie osób z naszego sojuszu wejdzie w skład nowego - pomócie mi wyłapac tych co maja u nas mało popa ale sa aktyni(chodzi o przyrost itp)

moim zdaniem automatycznie przechodzą ci z popem min 1000 no i cała rada-ile jeszcze osób sie załapie nie wiem....trezeba sie przeyjrzeć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.im09-13.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.chowanego-cs.pun.pl www.yaoirpg.pun.pl